Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Опубліковано 07 лютого 2018 року

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови
Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації
«Про організацію проведення конкурсу з визначення робочого
органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для
проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та
проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських
автобусних маршрутах загального користування, що не виходять
за межі Переяслав-Хмельницького району»
та аналіз регуляторного впливу

На виконання вимог ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації «Про організацію проведення конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Переяслав-Хмельницького району» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.
Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:
-  за адресою: 08400, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 53, відділ економічного розвитку, торгівлі та з питань власності Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації;

Аналіз впливу регуляторного акту

Умови конкурсу