Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови РДА

про оприлюднення проекту розпорядження голови

Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

та аналізу його регуляторного впливу

опубліковано 12 березня

На виконання вимог ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Переяслав-Хмельницького району» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

-         за адресою: 08400, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 53, відділ економічного розвитку, торгівлі та з питань власності Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації;

Аналіз впливу регуляторного акту

Умови конкурсу