Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!В українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни відбулося протипожежне тренування об’єктового рівня

24 квітня 2018 року в українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни відбулося протипожежне тренування  об’єктового рівня «Ліквідація пожежі та евакуація медичного персоналу з консультативно-діагностичного відділення». Під час проведення тренування особлива увага зверталась на вміння керівництва УМСЦВВ здійснювати організацію евакуаційних заходів та відпрацювання різних варіантів попередження надзвичайної ситуації з відповідними діями по їх ліквідації з відповідальними особами.
В тренуванні взяли участь представники  Переяслав-Хмельницьким РС ГУ ДСНС України у Київській області, керівник апарату адміністрації-голова районної комісії з питань евакуації Валерій Перчук, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Олександр Гопанчук, завідувач навчально-консультативного пункту ЦЗ та БЖД навчально-методичного центру Михайло Олефір.
За результатами тренування прийнято рішення запросити відповідальних осіб з питань цивільного захисту Державного медико-соціального центру ветеранів війни на чергове засідання Переяслав-Хмельницької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для обговорення недоліків виявлених під час тренування.
 

   

    
   

   

   

   


   

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

23 квітня 2018 року під головуванням голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, голови комісії ТЕБ та НС Юрія Клименка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.  Комісією були розглянуті  питання :     

1. Про проведення рейдів на водних об'єктах Переяслав-Хмельницького району щодо попередження травмування та загибелі людей під час відпочинку населення на них  у весняно-літній період 2018 року.
2. Про комісійне обстеження  робочою групою закладів оздоровлення та відпочинку дітей, пришкільних таборів.
3. Про організацію заходів з протидії пожежам у природних екосистемах, торфовищах Переяслав - Хмельницького району у 2018 році.
4. Про комісійне обстеження невідомої речовини в районі бувшого аеродрома для авіахім робіт поблизу села Хоцьки.

    Вирішили:

1.   Визначити місця масового відпочинку людей на водних об’єктах (пляжах).
2. Рекомендувати голові Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації видати розпорядження щодо створення робочої групи для комісійних обстежень об'єктів, що мають соціальне значення, закладів оздоровлення та відпочинку дітей, закладів харчування.
 3.  Переяслав-Хмельницькому  РС ГУ ДСНС України у Київській області тримати в постійній готовності сили і засоби, що можуть бути залучені до гасіння пожеж у природних екосистемах, торфовищах, та забезпечити їх постійну роботу.
 4. Підготовути відповідне звернення до Переяслав-Хмельницького ВН ГУ НП у Київській області щодо здійснення заходів з встановлення осіб, які вчинили правопорушення, а саме злив невідомої речовини в канаву.       

                          
     

В селі Вовчків проведено комплексне відпрацювання щодо попередження пожеж

17 квітня 2018 року інспекторським складом Переслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області в зв’язку із загибеллю жительки села було проведено комплексне відпрацювання Вовчківської сільської ради. В ході відпрацювання було здійснено подвірний обхід одиноких непрацездатних громадян, багатодітних сімей та неблагонадійних громадян, яким було надано відповідні методичні рекомендації щодо забезпечення пожежної безпеки в своїх помешканнях.
Також, по завершенню відпрацювання, сільському голові направлено інформацію щодо порушень правил пожежної безпеки, які були виявлені в помешканнях під час обходу.

 

В райдержадміністрації відбулося навчання посадових осіб, які організовують здійснення заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту Переяслав–Хмельницького району

30 березня в залі засідань Переяслав–Хмельницької районної державної адміністрації  відбулося навчання посадових осіб, які організовують здійснення заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту Переяслав–Хмельницького району.
В навчанні взяли участь посадові особи райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, працівники ПНО, працівники середніх ДНЗ, керівники спеціалізованих служб, секретарі сільських рад.
Навчання проводили начальник обласних курсів удосконалення керівних кадрів цивільного захисту навчально–методичного центру цивільного захисту  та безпеки життєдіяльності у Київській області  Драпей Вадим Геннадійович, завідувач навчально – консультаційного пункту ЦЗ та БЖД  Михайло Іванович Олефір та начальник відділу з питань НС та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи райдержадміністрації Гопанчук Олександр Терентійович.