"Урядова гаряча лінія"

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

30 листопада 2017 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
Комісією було розглянуто ряд питань серед яких пошук громадян, які зникли 26.11.2017 року в акваторії Канівського водосховища.
Заслухали  начальника Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України в Київській області  Лисенка  Сергія, який повідомив, що з 08:00 год. 27.11.2017 року було розпочато пошукові роботи зниклих осіб, до яких були залучені гелікоптер, рятувально-водолазна група, особовий склад 27-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Київській області (м. Переяслав-Хмельницький), особовий склад 14-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Київській області (м. Миронівка), особовий склад 19-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Київській області (м. Кагарлик), рибалки м. Переяслав-Хмельницького.
Пошуковими групами було пройдено берегову лінію на відстані близько 36 км. Здійснено обліт гелікоптером акваторії та прибережної зони р. Дніпро вздовж правого берегу від м. Ржищів до м. Канів. Пошуки результатів не дали.
28.11.2017 року з 8:00 год. пошук було продовжено проте результатів даний пошук не дав.
29.11.2017 року відповідні служби використовуючи плавзасоби продовжили пошуки зниклих осіб. Начальником сектору превенції  Переяслав-Хмельницьким ВП ГУ НП у Київській області було повідомлено про те, що  27.11.2017 року внесено відомості до ЄРДР за № 12017110240001082 по факту зникнення осіб передбаченого ч.1 ст.115 КК України.
Комісією прийнято рішення продовжити рятувально-пошукові роботи зникли осіб та звернутися до громадських організацій району з проханням взяти участь в пошуку зниклих людей.

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС при Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації

03 жовтня 2017 року під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької  райдержадміністрації Андрія Пряхіна відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації.
В ході засідання комісії розглянуто ряд важливих питань, зокрема щодо підготовки та організації проведення командно-штабного навчання Переяслав-Хмельницької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Андрій Пряхін повідомив про основні аспекти організації та проведення командно-штабного навчання у період з 30 по 31 жовтня 2017 року.
Начальник Переяслав-Хмельницького РП ПАТ «АЕС Київобленерго» Едуард Миколенко доповів, що продовжується робота з розчищення трансліній напругою 0,4-110 кВ  по населених пунктах Переяслав-Хмельницького району. Членами комісії вирішено зобов’язати постійних лісокористувачів провести роботу по вирубці аварійних дерев та забезпечити постійне інформування населення через засоби масової інформації щодо виконання робіт з розчищення трас ліній електропередач на своїх присадибних ділянках.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Таміла Дубина повідомила про виконання заходів щодо запобігання  виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій  та виконання (дотримання) вимог законодавства у сфері пожежної безпеки у закладах освіти Переяслав-Хмельницького району. Обговоривши дане питання вирішили доручити відділу освіти РДА забезпечити заклади освіти Переяслав-Хмельницького району необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, укомплектувати пожежні щити необхідним пожежним інвентарем, привести у відповідність вимог норм та правил пожежної безпеки шляхи евакуації заклади освіти, активізувати роботу з учнями щодо вивчення питань дотримання правил пожежної безпеки в побуті та громадських місцях та провести з працівниками закладів освіти додаткові протипожежні інструктажі.
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олександр Гопанчук розповів про  план спільних дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайних ситуаціям в Переяслав-Хмельницькому районі в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та про готовність сил та засобів цивільного захисту до дій за призначенням у осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Членами комісії прийнято рішення затвердити план спільних дій щодо запобігання надзвичайних ситуаціям в Переяслав-Хмельницькому районі.

На базі Переяслав-Хмельницького центру зв'язку та управління ДСНС України відбулися навчання

На базі Переяслав-Хмельницького центру зв'язку та управління ДСНС  України відбулися навчання Переяслав-Хмельницької районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Київської області на тему «Ліквідація пожежі та евакуація дітей з навчального закладу».

В навчанні взяли участь  особовий склад  Переяслав-Хмельницького центру зв'язку та управління ДСНС  України, Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України в Київській області, посадові особи цивільного захисту Переяслав-Хмельницького району та командний склад об’єктових формувань Національного авіаційного університету.