Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

04 листопада 2019 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації під керівництвом в.о. голови РДА Андрія Коркача, за участю  голів сільських рад, керівників підприємств, установ та організацій району відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісією були розглянуті питання, про  ситуацію яка склалася у зв’язку з загоранням залежів торфу в територіальних межах села Горбані Ташанської сільської ради та проведення спеціального навчання (тренування) з підготовки органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації та небезпечні події характерні для осінньо-зимового періоду з представниками органів влади.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області - Бутенко Олександр Олександрович доповів про ситуацію яка склалася у зв’язку з загоранням залежів торфу в територіальних межах села Горбані Ташанської сільської ради.

Питання  було детально розглянуто та після обговорення прийнято відповідні протокольні рішення.

Завідувач навчально-консультаційного пункту  цивільного захисту міста Переяслав-Хмельницького Олефір Михайло Іванович провів навчання по підготовці органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації та небезпечні події характерні для осінньо-зимового періоду з представниками органів влади.

До присутніх було доведено нормативно-правові акти, якими регулюється діяльність органів управління ЦЗ, нововведення в сфері ЦЗ, які вступили в дію в 2019 році, основи організації та здійснення заходів ЦЗ та БЖД в державних органах, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях.

Інф. відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації