Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Ситуація на дорогах Київщини стабільна

5 лютого проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечено.  На території Київської області місцями дощ, сніг, температур повітря 0+1,  покриття доріг – мокре.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Київській області для забезпечення безпечного проїзду автошляхами Київщини протягом доби працювало 78 одиниць техніки, дороги оброблялись протиожеледними матеріалами. Зокрема, було використано 430 тон піщано-соляної суміші та 15 тон технічної солі.

Наразі підрядними дорожніми організаціями продовжується виконання заходів по забезпеченню безпечного проїзду автошляхами області в зимовий період: очистка та обробка покриття протиожеледними матеріалами (особливо ділянок доріг із затяжними спусками та підйомами).

За інформацією Укргідрометцентру 5-6 лютого ускладнення погодних умов: сніг, хуртовина, на дорогах ожеледиця. 6 лютого, зниження температури  повітря до 4-9 морозу вночі  та 1-6 морозу вдень,  посилення вітру до 15-20 м/с.

Служба  автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв з проханням  надавати в русі  перевагу спецтехніці,  неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху: не перевищувати швидкість, користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції під час руху.

У період ускладнення погодних умов по можливості відмовтесь від поїздок власним автотранспортом.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області звертатись на номер гарячої лінії (044) 200-04-70 та (044) 275-67-44 ЦІЛОДОБОВО.

Інформація офіційного сайту Київської обласної державної адміністрації