Комісійні огляди об’єктів з масовим перебуванням людей

На виконання розпорядження голови  Київської обласної державної адміністрації від 30.05.2016 №215 рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації  було створено    робочу   групу  для  проведення комісійних оглядів об’єктів з масовим перебуванням людей.  Обстежено п’ять об’єктів:

1. Переяслав-Хмельницький районний соціальний  гуртожиток;
  2. Стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян Переяслав-Хмельницького центру соціального обслуговування ;
  3. Наркологічний реабілітаційний центр «Альтернатива» ;
  4. Центр реабілітації та соціалізації «Дом спасіння»  громадської організації  «Чесна та свята країна»;
  5. Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав».

За результатами перевірок  прийнято рішення запросити керівників вище  зазначених установ  на  комісію з питань  ТЕБ та НС Переяслав-Хмельницького району для звіту про усунення недоліків виявлених  робочою групою під час огляду даних об’єктів.