Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Навчання з ліквідації надзвичайних подій

Відповідно до Закону України від 5 квітня 2007року № 877 «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Кодексу цивільного захисту України від 2 жовтня 2012 року №5403-VІ, Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1052, та Плану роботи Головного управління  ДСНС України у Київській області на 2016 рік, погодженого Головою ДСНС від 25 грудня 2015 року, 26 вересня 2016 року у Переяслав-Хмельницькому районі та місті Переяславі-Хмельницькому був здійснений контроль щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальної служби.
26.09.2016 року відбулося навчання з ліквідації надзвичайної події, що виникла в с.Ковалин. Як повідомив керівник з ліквідації надзвичайної події Валерій Перчук, що в результаті пориву вітру 10-15 метрів на секунду виникла пожежа на заляганні торфу загальною площею 50,2 га. Відстань від місця пожежі до найближчих житлових будинків приблизно 200 м.  Вітер у напрямку села, є загроза розповсюдження пожежі. У ході гасіння пожежі отримали отруєння чадним газом 4 працівника ДСНС України та 8 жителів с. Ковалин. Постраждалим особам надали першу невідкладну медичну допомогу. Вжиті заходи щодо недопущення розповсюдження пожежі на території села Ковалин.
Під час навчання з ліквідації надзвичайної події, що виникла в с. Ковалин, були задіяні спеціалізовані служби цивільного захисту:
-         протипожежна спеціалізована служба цивільного захисту;
-         медична спеціалізована служба;
-         спеціалізована служба оповіщення та зв’язку;
-         спеціалізована служба цивільного захисту охорони громадського порядку.

    


Підведення підсумків перевірки виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту відбулося в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації. В обговоренні підсумків навчання взяли участь голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін, керівник з ліквідації надзвичайної події - керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, заступник директора департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату Державної служби України з надзвичайних ситуацій Петро Афанасьєв, начальник головного управління ДСНС в Київській області Василь Слободяник, начальник відділу з питань цивільного захисту населення Департаменту цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи КОДА Василь Загвойський та члени комісії ДСНС України.