"Урядова гаряча лінія"

Засідання комісії Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації з питань ТЕБ та НС

29 листопада під головуванням голови райдержадміністрації Андрія Пряхіна відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
На початку засідання Андрій Пряхін зазначив, що Українським гідрометеорологічним центром на Київщині оголошено штормове попередження, наближається циклон, в результаті якого очікуються: зниження температури повітря, значні снігові опади та шквалистий вітер. Тому службам, які забезпечують життєдіяльність району, потрібно бути готовими до попередження негоди, та в разі необхідності, й до ліквідації  її можливих наслідків.
Членами комісії розглядалися питання про ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок несприятливих погодних умов на території району, зокрема  питання фактичної готовності служб району у разі погіршення погодних умов та реагування на надзвичайні ситуації, аварії спричинені можливою негодою та готовність техніки до розчистки доріг від снігу, виникнення надзвичайних ситуацій в рамках практичного тренування при проведенні КШН (командно-штабного навчання в Київській області).