"Урядова гаряча лінія"

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

25 квітня 2017 року під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Валерія Перчука відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації.

В ході засідання комісії розглянуто ряд важливих питань, зокрема щодо погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації у 2016 році, пов’язаної з реєстрацією спалахів гострих кишкових та інших інфекційних захворювань та санітарно–епідеміологічної ситуації в Переяслав-Хмельницькому районі у І кварталі 2017 року; забезпеченість медичних закладів до роботи в умовах епідеміологічних ускладнень на гострі кишкові, інші інфекції та наявність необхідної кількості обладнання, медикаментів, дезінфікуючих засобів.

Із згаданих вище питань доповіли лікар Бориспільського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» Микола Носаченко та головний лікар комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Володимир Якименко.

Питання порядку денного були детально розглянуті та після обговорення прийнято відповідні протокольні рішення.