Засідання комісії з питань ТЕБ та НС при Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації

03 жовтня 2017 року під керівництвом голови Переяслав-Хмельницької  райдержадміністрації Андрія Пряхіна відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації.
В ході засідання комісії розглянуто ряд важливих питань, зокрема щодо підготовки та організації проведення командно-штабного навчання Переяслав-Хмельницької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Андрій Пряхін повідомив про основні аспекти організації та проведення командно-штабного навчання у період з 30 по 31 жовтня 2017 року.
Начальник Переяслав-Хмельницького РП ПАТ «АЕС Київобленерго» Едуард Миколенко доповів, що продовжується робота з розчищення трансліній напругою 0,4-110 кВ  по населених пунктах Переяслав-Хмельницького району. Членами комісії вирішено зобов’язати постійних лісокористувачів провести роботу по вирубці аварійних дерев та забезпечити постійне інформування населення через засоби масової інформації щодо виконання робіт з розчищення трас ліній електропередач на своїх присадибних ділянках.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Таміла Дубина повідомила про виконання заходів щодо запобігання  виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій  та виконання (дотримання) вимог законодавства у сфері пожежної безпеки у закладах освіти Переяслав-Хмельницького району. Обговоривши дане питання вирішили доручити відділу освіти РДА забезпечити заклади освіти Переяслав-Хмельницького району необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, укомплектувати пожежні щити необхідним пожежним інвентарем, привести у відповідність вимог норм та правил пожежної безпеки шляхи евакуації заклади освіти, активізувати роботу з учнями щодо вивчення питань дотримання правил пожежної безпеки в побуті та громадських місцях та провести з працівниками закладів освіти додаткові протипожежні інструктажі.
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олександр Гопанчук розповів про  план спільних дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайних ситуаціям в Переяслав-Хмельницькому районі в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та про готовність сил та засобів цивільного захисту до дій за призначенням у осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Членами комісії прийнято рішення затвердити план спільних дій щодо запобігання надзвичайних ситуаціям в Переяслав-Хмельницькому районі.