Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

30 листопада 2017 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
Комісією було розглянуто ряд питань серед яких пошук громадян, які зникли 26.11.2017 року в акваторії Канівського водосховища.
Заслухали  начальника Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України в Київській області  Лисенка  Сергія, який повідомив, що з 08:00 год. 27.11.2017 року було розпочато пошукові роботи зниклих осіб, до яких були залучені гелікоптер, рятувально-водолазна група, особовий склад 27-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Київській області (м. Переяслав-Хмельницький), особовий склад 14-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Київській області (м. Миронівка), особовий склад 19-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Київській області (м. Кагарлик), рибалки м. Переяслав-Хмельницького.
Пошуковими групами було пройдено берегову лінію на відстані близько 36 км. Здійснено обліт гелікоптером акваторії та прибережної зони р. Дніпро вздовж правого берегу від м. Ржищів до м. Канів. Пошуки результатів не дали.
28.11.2017 року з 8:00 год. пошук було продовжено проте результатів даний пошук не дав.
29.11.2017 року відповідні служби використовуючи плавзасоби продовжили пошуки зниклих осіб. Начальником сектору превенції  Переяслав-Хмельницьким ВП ГУ НП у Київській області було повідомлено про те, що  27.11.2017 року внесено відомості до ЄРДР за № 12017110240001082 по факту зникнення осіб передбаченого ч.1 ст.115 КК України.
Комісією прийнято рішення продовжити рятувально-пошукові роботи зникли осіб та звернутися до громадських організацій району з проханням взяти участь в пошуку зниклих людей.