08.02.2018 року в зв’язку з очікуванням ускладнення погодних умов, у період з 8 по 9 лютого 2018 року, для мінімізації негативних наслідків та реагування на них відбулось засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017-2018 років під головуванням керівника апарату адміністрації Валерія Перчука.
В засіданні взяли участь начальник відділу  з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олександр Гопанчук, керівники шляхоремонтних підприємств які обслуговують дороги району, представники Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області та Переяслав-Хмельницького сектору головного управління НС України в Київській області.
Згідно Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств  та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям в Переяслав-Хмельницькому районі в осінньо-зимовий період 2017-2018 років були приведені сили та засоби шляхоремонтних підприємств району в готовність до використання за призначенням.
Під час засідання оперативного  штабу було уточнено алгоритм дій відповідних підприємств, установ та організацій по розчищенню снігових заметів на дорогах району уточнено місця відстою великогабаритного транспорту, обігріву водіїв та пасажирів з метою  недопущення виникнення надзвичайних ситуацій. Визначено відповідальних на складних ділянках шляхів.
Вирішено, що при необхідності будуть розгорнуті пункти обігріву (мобільний) на базі ЗІЛ -131 (КУНГ) та стаціонарні.
В розчистці доріг беруть участь наступні підприємства та організації району: ДРП -5 філії «Київське ДЕУ» - 6 одиниць техніки, Переяслав-Хмельницьке РайДУ  - 4 одиниці техніки, ТОВ «Агрошляхбуд» - 9 одиниць техніки та при необхідності  близько 50 одиниць техніки фермерських господарства та підприємств району.