ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОГО ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ З КООРДИНАЦІЇ ДІЙ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАБІЛЬНОЇ РОБОТИ ОБ’ЄКТІВ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2017-2018 РОКІВ

28 лютого 2018 року в зв’язку з очікуванням ускладнення погодних умов для мінімізації негативних наслідків та реагування на них відбулось засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017-2018 років під головуванням керівника апарату адміністрації Валерія Перчука.
Згідно Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств  та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям в Переяслав-Хмельницькому районі в осінньо-зимовий період 2017-2018 років були приведені сили та засоби шляхоремонтних підприємств району в готовність до використання за призначенням.
Під час засідання оперативного  штабу було уточнено алгоритм дій відповідних підприємств, установ та організацій по розчищенню снігових заметів на дорогах району уточнено місця відстою великогабаритного транспорту, обігріву водіїв та пасажирів з метою  недопущення виникнення надзвичайних ситуацій. Визначено відповідальних на складних ділянках шляхів.
Розгорнуто мобільний пункт обігріву на базі ЗІЛ -131 (КУНГ).
Організовано відстій та місця обігріву для водіїв та пасажирів великогабаритних транспортних засобів на АЗС району, а саме:
АЗС ТОВ «Премєр Ліга» 80 км а/ш Бориспіль-Дніпро;
АЗС ТОВ «Премєр Ліга» 91 км а/ш Київ-Харків;
АЗС ТОВ «Премєр Ліга» 54 км а/ш Бориспіль-Золотоноша;
ТОВ «СТЕЙТ ОІЛ» 44 км а/ш Бориспіль-Дніпро.
В розчистці доріг району задіяні наступні підприємства:  ДРП -5 філії «Київське ДЕУ» - 4 одиниці техніки, Переяслав-Хмельницьке РайДУ  - 4 одиниці техніки та близько 52 одиниць техніки фермерських господарств та підприємств району.
В період інтенсивного снігопаду використовується наявна важка  буксирувальна техніка на ділянках доріг для допомоги проїзду великовагового та великогабаритного транспорту (підйоми - спуски) на автошляхах Бориспіль-Дніпро та Київ-Харків.
Переяслав-Хмельницьким ВП ГУ НП у Київській області спільно з Переяслав-Хмельницьким РС ГУ ДСНС України у Київській області проводяться рейдові об’їзди автошляху Бориспіль-Дніпро з метою недопущення скупчення автотранспорту на дорогах району та ліквідація можливих з’їздів великогабаритної та великовагової техніки до кюветів.