Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

27 березня 2018 року під головуванням керівника апарату адміністрації, заступника голови комісії ТЕБ та НС Перчука В.М. відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.  Комісією було розглянуто  питання :
1. Про  виконання Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій Переяслав-Хмельницького району з підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2018 році та стан готовності сил та засобів до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу весняної повені та паводків.
2. Про заходи щодо попередження та недопущення виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на території району.
3. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі  людей на водних об’єктах Переяслав-Хмельницького району .
4. Про організацію проведення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту району до використання за призначенням.
5.  Про спеціальні тренування на об’єктах з масовим перебуванням людей, найбільш загрозливих до виникнення пожеж.
6. Про створення підрозділів  місцевої пожежної охорони (МПО) у селах: Дениси, Ташань, Пристроми.
 Слухали Бондаренка М.М., начальника Переяслав-Хмельницької дільниці Трубізького міжрайонного управління водного господарства який повідомив, що на даний час у районі всі заходи по недопущенню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском весняної повені, льодоходу та дощових паводків, виконані у повному обсязі, рівень води в межах дозволеного, загрози виникнення підтоплень немає.
Головний  інспектор Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України в Київській області  Бутенко О.О., повідомив про заходи які проводяться для запобігання  загибелі людей на водних об’єкта Переяслав-Хмельницького району .
Гопанчук О.Т. - начальник відділу з питань НС та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації  доповів про організацію проведення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту району до використання за призначенням також він повідомив, що на виконання протоколу №3 засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 15 березня 2018 року та згідно районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення  пожежної безпеки на 2018-2020 роки для подальшого розвитку пожежно-рятувальних підрозділів будуть створенні  підрозділи  місцевої пожежної охорони (МПО) у селах: Дениси, Ташань, Пристроми.
Вирішено:
1. Інформацію розмістити на сайт.
2. При потребі проводити виїздні засідання місцевих комісій з питань ТЕБ та НС для прийняття дієвих рішень по ліквідації небезпечних подій пов’язаних з підтопленням
3. Затвердити План заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Переяслав-Хмельницького району.
4 .Організувати проведення комісійних обстежень захисних споруд цивільного захисту в період з 01.04.2018 по 01.10.2018 року
5. Переяслав –Хмельницькому РС ГУ ДСНС України в Київській області разом з  відділом з питань НС та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи райдержадміністрації провести спеціальні тренування на об’єктах з масовим перебуванням людей, найбільш загрозливих до виникнення пожеж.