В райдержадміністрації відбулося навчання посадових осіб, які організовують здійснення заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту Переяслав–Хмельницького району

30 березня в залі засідань Переяслав–Хмельницької районної державної адміністрації  відбулося навчання посадових осіб, які організовують здійснення заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту Переяслав–Хмельницького району.
В навчанні взяли участь посадові особи райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, працівники ПНО, працівники середніх ДНЗ, керівники спеціалізованих служб, секретарі сільських рад.
Навчання проводили начальник обласних курсів удосконалення керівних кадрів цивільного захисту навчально–методичного центру цивільного захисту  та безпеки життєдіяльності у Київській області  Драпей Вадим Геннадійович, завідувач навчально – консультаційного пункту ЦЗ та БЖД  Михайло Іванович Олефір та начальник відділу з питань НС та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи райдержадміністрації Гопанчук Олександр Терентійович.