Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

23 квітня 2018 року під головуванням голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, голови комісії ТЕБ та НС Юрія Клименка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.  Комісією були розглянуті  питання :

1. Про проведення рейдів на водних об'єктах Переяслав-Хмельницького району щодо попередження травмування та загибелі людей під час відпочинку населення на них  у весняно-літній період 2018 року.
2. Про комісійне обстеження  робочою групою закладів оздоровлення та відпочинку дітей, пришкільних таборів.
3. Про організацію заходів з протидії пожежам у природних екосистемах, торфовищах Переяслав - Хмельницького району у 2018 році.
4. Про комісійне обстеження невідомої речовини в районі бувшого аеродрома для авіахім робіт поблизу села Хоцьки.

Вирішили:

1.   Визначити місця масового відпочинку людей на водних об’єктах (пляжах).
2. Рекомендувати голові Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації видати розпорядження щодо створення робочої групи для комісійних обстежень об'єктів, що мають соціальне значення, закладів оздоровлення та відпочинку дітей, закладів харчування.
 3.  Переяслав-Хмельницькому  РС ГУ ДСНС України у Київській області тримати в постійній готовності сили і засоби, що можуть бути залучені до гасіння пожеж у природних екосистемах, торфовищах, та забезпечити їх постійну роботу.
 4. Підготовути відповідне звернення до Переяслав-Хмельницького ВН ГУ НП у Київській області щодо здійснення заходів з встановлення осіб, які вчинили правопорушення, а саме злив невідомої речовини в канаву.