В українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни відбулося протипожежне тренування об’єктового рівня

24 квітня 2018 року в українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни відбулося протипожежне тренування  об’єктового рівня «Ліквідація пожежі та евакуація медичного персоналу з консультативно-діагностичного відділення». Під час проведення тренування особлива увага зверталась на вміння керівництва УМСЦВВ здійснювати організацію евакуаційних заходів та відпрацювання різних варіантів попередження надзвичайної ситуації з відповідними діями по їх ліквідації з відповідальними особами.
В тренуванні взяли участь представники  Переяслав-Хмельницьким РС ГУ ДСНС України у Київській області, керівник апарату адміністрації-голова районної комісії з питань евакуації Валерій Перчук, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи адміністрації Олександр Гопанчук, завідувач навчально-консультативного пункту ЦЗ та БЖД навчально-методичного центру Михайло Олефір.
За результатами тренування прийнято рішення запросити відповідальних осіб з питань цивільного захисту Державного медико-соціального центру ветеранів війни на чергове засідання Переяслав-Хмельницької районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для обговорення недоліків виявлених під час тренування.