Заміна посвідчень постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» в Переяслав-Хмельницькому районі, відділом з питань надзвичайних ситуацій продовжується прийом документів на заміну посвідчень старого зразка категорії 1.

Відповідно до даної постанови, передбачено до 1 січня 2020 року заміну посвідчень осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1) у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень, а саме:

-  «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» (категорія 1 серія А);

-  «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» (категорія 1 серія Б).

Станом на 23.05.2019 року на розгляді Регіональної комісії знаходяться 58 справ постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Переяслав-Хмельницького району.