"Урядова гаряча лінія"

засідання районного  штабу з питань надання соціальної та правової
допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, та їх сім'ям

1. Про стан стан видачі посвідчень учасника бойових дій демобілізованим військовослужбовцям.

Доповідає:

2. Про роботу міськрайонного центру зайнятості щодо працевлаштування демобілізованих та учасників АТО.

Доповідає: КрасоваЛюбов Андріївна – директор міськрайонного центру зайнятості

3.Про проведення первинних медичних оглядів та медичної реабілітації   демобілізованих учасників АТО.

Доповідає: Якименко Володимир Григорович- головний лікар комунального закладу « Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня»

4. Про надання пільг демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям.

Доповідає:Ясинчук Надія Юхимівна – начальник управління соціального захисту населення

5. Про отримання одноразової матеріальної допомоги демобілізованими учасниками  АТО.

Доповідає: Бутник Світлана Миколаївна – начальник служби у справах дітей  та сім’ї

6. Про  хід отримання земельних ділянок демобілізованими військовослужбовцям, які брали участь в АТО.

Доповідає: Порховнюк Вадим Васильович-начальник управління держземагенства  у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області.