На Київщині СБУ викрила на хабарі посадовця поліції

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі заступника начальника сектора патрульної служби одного з районних відділів поліції Київської області.
Правоохоронці встановили, що майор поліції вимагав гроші від мешканця Києва, погрожуючи внести його автомобіль, на якому він нібито втік з місця ДТП, у розшуковий облік.
Оперативники спецслужби затримали зловмисника поруч із місцем роботи під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі п’ять тисяч гривень.
У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, співробітники СБ України проводять обшуки у фігуранта справи. Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.
Затримання зловмисника проводилось під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва.
Тривають невідкладні слідчі дії.