Проведені профілактичні рейди «Діти вулиці»

11 липня 2018 року згідно плану роботи служби у справах дітей та сім’ї працівниками служби та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено профілактичні рейди «Діти вулиці».
Дані заходи відбувалися на виконання районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2017-2020 р. та з метою  перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя.
В ході проведення рейдів перевірено умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах с.Улянівка, с .Шевченкове Переяслав-Хмельницького району Київської області.
Так, в результаті надання необхідної допомоги, консультацій батькам та проведеної роботи, направлено дітей на відпочинок.
«Підсумовуючи здійсненні заходи ми бачимо, що є проблеми, але поруч з цим – шукаємо шляхи їх вирішення та подолання. Саме тому, ми і надалі здійснюватимемо профілактичні рейди «Діти вулиці» задля того, щоб якомога більше сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах потрапили в поле нашого зору» - зазначила начальник служби у справах дітей та сім’ї  РДА Світлана Бутник.

Прийом громадян з питань оздоровлення дітей

Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже для них це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств. Для батьків літо – це можливість оздоровити дитину та відновити її сили перед новим навчальним роком. Саме тому організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей є одним із пріоритетних завдань служби у справах дітей та сім’ї  Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
Начальником служби у справах дітей та сім’ї Світланою Бутник постійно проводиться прийом громадян з питань оздоровлення дітей.
Цьогорічна літня оздоровча кампанія стартувала з 1 червня і триває.
Батьки, які бажають оздоровити дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, визначених Законом України «Про оздоровлення  та відпочинок дітей» можуть звернутися до служби у справах дітей та сім’ї Переяслав-Хмельницької  районної державної адміністрації Київської області.