Проведений профілактичний рейд «Діти вулиці»

19 вересня  2018 року проведений профілактичний рейд «Діти вулиці». У заході взяли участь головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Галина Овсієнко, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Переяслав-Хмельницького ВП Юлія Тимченко та секретар Лецьківської сільської ради Людмила Сердюк.
Під час здійснення рейду у с. Пологи-Чобітьки була виявлена сім’я де виховується двоє малолітніх дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, а саме: не піклуються про їхній фізичний, духовний та моральний стан, не забезпечують належним харчуванням та доглядом.
В результаті рейду мама з двома дітьми була поміщена у відділення КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька районна лікарня».
Планується продовжити роботу з батьками щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, здорового способу життя та дотримання санітарно-гігієнічних норм приміщення де проживають діти.
Вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків згідно ст. 184 Кодексу КпАП України.

У Переяслав-Хмельницькому районному соціального гуртожитку відбулася супервізія

3 вересня 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку відбулася супервізія.
До участі були запрошені заступник Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Галина Овсієнко, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Аліна Бояр, працівники гуртожитку та його мешканці.
Заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анна Скляренко ознайомилася з роботою Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку, членами колективу та мешканцями.
Директор гуртожитку ознайомила присутніх з побутовими питаннями щодо функціонування закладу та планами роботи.
З кожним мешканцем гуртожитку проведено бесіду щодо дотримань правил внутрішнього розпорядку, цільового використання державних допомог, формування власного бюджету, відповідального ставлення до батьківства. Надано конструктивні поради щодо подолання складних життєвих обставин.
На завершення в подарунок діти отримали м’які іграшки.

Оздоровча кампанія триває

Оздоровча кампанія в Переяслав-Хмельницькому районі триває. Діти продовжують оздоровлення та відпочинок у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща-Водиця), Українському дитячому центрі «Молода гвардія»
(м. Одеса), у таборах  «Рассвет» (смт Сергіївка Одеської області), санаторії «Україна» (смт.Ворзель).  Групи дітей із Дівичківської  та Студениківської ОТГ відпочивають у Закарпатській області.
 Станом на  07.08.2018 року оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 1102 дітей.

Проведені профілактичні рейди «Діти вулиці»

11 липня 2018 року згідно плану роботи служби у справах дітей та сім’ї працівниками служби та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено профілактичні рейди «Діти вулиці».
Дані заходи відбувалися на виконання районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2017-2020 р. та з метою  перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя.
В ході проведення рейдів перевірено умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах с.Улянівка, с .Шевченкове Переяслав-Хмельницького району Київської області.
Так, в результаті надання необхідної допомоги, консультацій батькам та проведеної роботи, направлено дітей на відпочинок.
«Підсумовуючи здійсненні заходи ми бачимо, що є проблеми, але поруч з цим – шукаємо шляхи їх вирішення та подолання. Саме тому, ми і надалі здійснюватимемо профілактичні рейди «Діти вулиці» задля того, щоб якомога більше сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах потрапили в поле нашого зору» - зазначила начальник служби у справах дітей та сім’ї  РДА Світлана Бутник.

Прийом громадян з питань оздоровлення дітей

Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже для них це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств. Для батьків літо – це можливість оздоровити дитину та відновити її сили перед новим навчальним роком. Саме тому організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей є одним із пріоритетних завдань служби у справах дітей та сім’ї  Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
Начальником служби у справах дітей та сім’ї Світланою Бутник постійно проводиться прийом громадян з питань оздоровлення дітей.
Цьогорічна літня оздоровча кампанія стартувала з 1 червня і триває.
Батьки, які бажають оздоровити дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, визначених Законом України «Про оздоровлення  та відпочинок дітей» можуть звернутися до служби у справах дітей та сім’ї Переяслав-Хмельницької  районної державної адміністрації Київської області.