Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Засідання комісії з питань захисту прав дитини

20 листопада 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за участю голови адміністрації Юрія Клименка та членів комісії відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглядалися питання про надання висновків про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батьків, вирішення спорів щодо участі батьків у вихованні дітей.

За результатами розглянутих питань підготовлено проекти розпоряджень голови адміністрації.

  Відбулася супервізія з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

04 жовтня 2018 року в приміщенні Хоцьківської сільської ради відбулася супервізія з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
У заході взяли участь: начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Світлана Бутник, голова Хоцьківської сільської ради Валентина Дмитренко, секретор Хоцьківської сільської ради Ольга Бобровник, директор Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксана Бузницька, заступник директора Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст. Любов Мельник,   директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, провідні фахівці із соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лариса Бобровник та Марина Пурденко, члени виконкому Хоцьківської сільської ради: Світлана Качкалда, Федір Лесик, Тетяна Лесик, Людмила Кушнір, лікар Хоцьківської амбулаторії Юрій Попов та батьки учнів 1 класу Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ст.
На засіданні було розглянуто питання сім'ї, батьки якої не виконують своїх батьківських обов’язків, не задовольняють потреби дітей і потребують корекції у формуванні здорового способу життя, санітарно-гігієнічних норм та дисципліни.
Члени комісії уважно вислухали звернення батьків учнів, членів виконкому, вчителів, лікаря амбулаторії та батьків родини, яка перебуває у складних життєвих обставинах. В результаті обговорення вирішили направити дітей до КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» з метою проходження  обстеження та лікування. З батьками родини заплановано провести роботу щодо усвідомлення відповідальності за дітей та виконання своїх батьківських обов’язків.
Також працівники центру спільно із службою у справах дітей та сім'ї здійснили виїзд  в села: Пологи-Яненки, Віненці, Лецьки, Пологи-Чобітьки та надали  соціальні послуги 7-ми сім'ям, в яких виховуються неповнолітні діти.
 
 

Засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

3 жовтня 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної адміністрації під головуванням заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
У заході взяли участь: начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Світлана Бутник, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Аліна Бояр, фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ.
На засіданні було розглянуто питання дев’яти сімей, що потребують надання соціальних послуг з метою попередження соціального сирітства, формування відповідального ставлення до батьківства, сприяння влаштування в дитячі заклади та консультацій вузькопрофільних спеціалістів.
Прийнято рішення: чотирьом сім'ям завершити соціальний супровід у зв'язку з подоланням складних життєвих обставин, дві родини взяти під соціальний супровід з метою надання соціальних послуг. Дві родини влаштувати на тимчасове проживання в Переяслав-Хмельницький районний соціальний гуртожиток. Також, колегіально опрацьовано питання п’яти  сімей, що на даний час проживають у закладі.
 
  

Відбулася супервізія з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

03 жовтня 2018 року з ініціативи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в приміщенні Пристромської сільської ради відбулася супервізія з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
У заході взяли участь: начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Світлана Бутник, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, провідний фахівець із соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катерина Кондратенко, секретар Пристромської сільської ради Валентина Свириденко, завідуюча ДНЗ «Малятко» Лєна Шпак, сімейна медсестра Пристромської сімейної амбулаторії Лідія Катехарапі та бібліотекар Пристромської сільської ради Любов Самійленко.
На засіданні було розглянуто питання трьох сімей, які не виконують своїх батьківських обов’язків, не задовольняють потреби дітей, потребують корекції у формуванні та використанні сімейних коштів.
Кожна родина мала змогу повідомити членам комісії свої бачення вирішення ситуації. В результаті було прийнято рішення та домовленість про виконання по кожному окремому випадку.
 
 

Переяслав-Хмельницький район долучився до Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди»

28 вересня відбулася Всеукраїнська акція присвячена усиновленню, в рамках якої відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди», який одночасно пройшов в усіх регіонах України. Мета акції - звернути увагу громадськості на дітей-сиріт, а також на дітей позбавлених батьківського піклування, потурбуватися про те, щоб права та інтереси цих дітей реалізовувались на відповідному рівні.
Всім учасникам флешмобу надано інформаційні брошурки про усиновлення та сімейні форми виховання.

  Проведений профілактичний рейд «Діти вулиці»

19 вересня  2018 року проведений профілактичний рейд «Діти вулиці». У заході взяли участь головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Галина Овсієнко, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Переяслав-Хмельницького ВП Юлія Тимченко та секретар Лецьківської сільської ради Людмила Сердюк.
Під час здійснення рейду у с. Пологи-Чобітьки була виявлена сім’я де виховується двоє малолітніх дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, а саме: не піклуються про їхній фізичний, духовний та моральний стан, не забезпечують належним харчуванням та доглядом.
В результаті рейду мама з двома дітьми була поміщена у відділення КНП Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька районна лікарня».
Планується продовжити роботу з батьками щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків, здорового способу життя та дотримання санітарно-гігієнічних норм приміщення де проживають діти.
Вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків згідно ст. 184 Кодексу КпАП України.
 

У Переяслав-Хмельницькому районному соціального гуртожитку відбулася супервізія

 3 вересня 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку відбулася супервізія.
До участі були запрошені заступник Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Галина Овсієнко, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Аліна Бояр, працівники гуртожитку та його мешканці.
Заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Анна Скляренко ознайомилася з роботою Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку, членами колективу та мешканцями.
Директор гуртожитку ознайомила присутніх з побутовими питаннями щодо функціонування закладу та планами роботи.
З кожним мешканцем гуртожитку проведено бесіду щодо дотримань правил внутрішнього розпорядку, цільового використання державних допомог, формування власного бюджету, відповідального ставлення до батьківства. Надано конструктивні поради щодо подолання складних життєвих обставин.  
На завершення в подарунок діти отримали м’які іграшки.