Засідання комісії з питань захисту прав дитини

В районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.
На черговому засіданні, яке відбулося 30 березня 2018 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації
Юрія Бобровніка, розглянуто 4 питань: про стан виконання батьківських обов’язків, про вирішення спорів щодо виховання дітей.
На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

Засідання дорадчого органу

26 січня 2018 року з ініціативи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено засідання дорадчого органу з питань координаційної діяльності суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Головувала заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Любов Онопрієнко. В засіданні прийняли участь: голова  Дівичківської ОТГ Тимофій Девко, в.о. старости Студениківської ОТГ Михайло Ємельяненко, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Світлана Шевченко, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Галина Овсієнко та фахівці Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ.
Під час засідання були розглянуті питання про ситуацію, що склалася у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території Студениківської ОТГ та Дівичківської ОТГ. Вирішили дві сім'ї взяти під соціальний супровід, одній сім'ї припинити термін проживання в Переяслав-Хмельницькому районному соціальному гуртожитку.