Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Подарунки до Дня Святого Миколая

Керівник апарату районної державної адміністрації Валерій Перчук та начальник служби у справах дітей та сім’ї районної державної адміністрації Світлана Бутник, до Дня Святого Миколая, привітали дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та вручили подарунки. 

Солодощі для дітей закуплено відповідно до районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей "Назустріч дітям" .
«День Святого Миколая – це символ людської надії і віри у щасливе майбутнє українських дітей, – відзначив  Валерій Перчук. – Адже саме у цей день, на Миколая, здійснюються дитячі мрії». 

 

  

Відбулося засідання "круглого столу" на тему "Кожній дитині-родину"

В останній день вересня в Україні відзначається День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

В Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації проведено зустріч з прийомними батьками у форматі «круглого столу».

До спілкування служба у справах дітей та сім’ї районної державної адміністрації, яка організувала цей захід, запросила також спеціалістів різних установ та організацій, діяльність яких пов’язана і є дотичною до потреб і проблем сімей, де виховуються діти-сироти, та діти, позбавлені батьківського піклування. У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови адміністрації Андрій Коркач, заступник голови адміністрації Анна Скляренко, головні спеціалісти управління соціального захисту населення Інна Шость та Інна Толочко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль та спеціалісти центру, кандидат психологічних наук, доцент Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди Cвітлана Белякова, аспірант кафедри психології Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди Ірина Зозуля.

Прийомні батьки мали можливість поспілкуватися та отримати консультацію у фахівців з питань, що їх хвилюють, а саме: щодо соціальної допомоги сім’ям з дітьми, порядок нарахування субсидій, забезпечення всеобучу, оздоровлення дітей пільгових категорій.

 Кандидатом психологічних наук, доцентом Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди Cвітланою Беляковою та аспірантом кафедри психології Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди Іриною Зозулею проведено сеанс арт-терапії для учасників заходу. 

Інф. служби у справах дітей та сімї Переяслав-Хмельницької РДА

   

                  

  


Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

 З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні  під керівництвом заступника голови адміністрації Анни Скляренко проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На засіданні комісії розглядались питання про стан виконання батьківських прав, про встановлення місця проживання дитини, надання висновків про доцільність/не доцільність позбавлення батьківських прав окремих жителів району.
Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей та сім’ї адміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання, комісією прийняті  рішення, які спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
  

 

Комісія з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати–героїня»

20 червня заступник голови районної державної адміністрації Анна Скляренко провела засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати–героїня». Члени комісії розглянула клопотання виконавчого комітету Гайшинської сільської ради Переяслав-Хмельницького району щодо присвоєння почесного звання «Мати–героїня» Ніколайчук Надії Володимирівні. Родина має статус внутрішньо переміщених осіб.

Ніколайчук Надія Володимирівна народила та виховує шестеро дітей. В родині створені сприятливі умови для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Члени комісії визнали, що кандидатура на присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» відповідає вимогам чинного законодавства та ухвалили передати пакет документів до Київської обласної державної адміністрації.

 


На Переяславщині відзначили День батька

13 червня 2019 року в  Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури відбулися заходи з нагоди святкування Дня батька.

Організували це родинне свято служба у справах дітей та сім’ї, відділ культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації спільно з Переяслав-Хмельницьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Переяслав-Хмельницьким міжрайонним центром зайнятості, Переяслав-Хмельницьким ліцеєм-інтернатом «Патріот».

Під час заходу відзначено 4 татусів, які беруть активну участь у суспільному житті: Сергій Скляренко, Петро Савицький, Валерій  Кириченко та Євгеній Дудко. Вони прийняли до своїх родин дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Привітали нагороджених заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Світлана Бутник та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль.

Провідний фахівець міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Мороз надала старшокласникам інформацію про Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка допоможе підліткам оцінити власні здібності, інтереси, можливості, та усвідомлено обрати майбутню професію.

Психологи ліцею-інтернату «Патріот» Наталія Павленко та Тетяна Карпушенко разом з прийомними сім'ями виконали вправи «Мій світ», «Лінія», «Знайомство з манкою», «Крапки» з метою розвитку особистісного потенціалу, підвищення самооцінки, самореалізації, формування довіри до оточуючих.

Святкового настрою додав концерт за участю талановитих виконавців районного будинку культури та виступів прийомних дітей.

Інф. служби у справах дітей та сімї РДА

 


      


  


Засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Переяслав-Хмельницького району

Забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у сфері охорони дитинства. Особливу увагу при цьому зосереджено на оздоровленні дітей, а головним чином тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

  24 квітня 2019 року під головуванням заступника голови адміністрації Анни Скляренко  відбулось  засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Переяслав-Хмельницького району.

На засіданні штабу розглядалися питання:

 - про підготовку до оздоровчої кампанії та прогнозовані показники на 2019 рік;

- про попередження виникнення надзвичайних ситуацій в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Представники усіх служб причетних до організації оздоровлення дітей, поінформували про стан підготовки до літньої оздоровчої кампанії та висловили свої зауваження та пропозиції.

За підсумками наради прийняті відповідні рішення.

Інф. служби у справах дітей та сімї РДА


 

 

Відбулося засідання координаційної ради у справах дітей

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 березня 2019 року  під керівництвом заступника голови адміністрації Анни Скляренко відбулося засідання координаційної ради у справах дітей.
На засіданні розглянули та обговорили питання::
1.Про стан виховання та проживання дітей у прийомних сім’ях та в сім’ях опікунів,піклувальників,
2.Про роботу з попередження злочинності та правопорушень серед дітей Переяслав-Хмельницького району.
З зазначених питань присутні заслухали доповіді  начальника служби у справах дітей та сім’ї Світлани Бутник, виконуючої обов’язки директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Пурденко, виконуючої обов’язки завідуючої методичним кабінетом відділу освіти районної державної адміністрації Олени Петрик.
 Після активного обговорення були прийняті відповідні рішення з урахуванням актуальних на сьогодні проблем у частині зайнятості дітей, організації їх навчання та дозвілля, соціального захисту. Окремо було наголошено на необхідності  залучення до вирішення проблем дітей та сімей з дітьми неурядових (громадських, благодійних) організацій, діяльність яких спрямована на вирішення інтересів дітей.

Торгівля людьми – ганебне явище ХХІ століттяБоротьба з торгівлею людьми визнана одним з пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту права людини.

Торгівля людьми є не лише сучасною формою рабства, яке порушує права людини, а й тяжкою формою насильства, що спричиняє ризик для її здоров’я. Жодна країна світу не може убезпечити себе від торгівлі людьми, і Україна не є виключенням.

 Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми – криміналізацією злочину в національному законодавстві – прийняття та виконання Комплексної програми протидії торгівлі людьми, проблема торгівлі людьми залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення, особливо зараз, коли Україна опинилася у військовому конфлікті в результаті чого відбувається хвиля внутрішньої міграції громадян, які пересуваються з окупованої території та районів проведення операції об’єднаних сил (ООС) в інші регіони України, у тому числі і до Переяслав-Хмельницького району. А тому існує ризик збільшення випадків торгівлі людьми.

Одними  з найбільш вразливих  груп населення, які можуть стати жертвами торгівлі людьми, є люди, які виїжджають за кордон для працевлаштування, а також діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, які не мають  умов для виховання та навчання в сім’ї, діти з особливими потребами, які перебувають у відповідних інтернатних закладах, належних до сфери управління органів виконавчої влади: освіти і науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення.

«Торгівля людьми» означає вербування, перевезення, передачу, приховування, заволодіння людьми із застосуванням насильства або під загрозою насильства, шляхом викрадення, шахрайства, примусу або зловживання владою чи уразливістю становища або шляхом підкупу у вигляді платежів, щоб отримати згоду особи, яка має контроль над іншою.

 У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш брутальних та масових порушень прав і свобод людини. Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили небачене до цього часу поширення наприкінці XX ст. такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми.

Пам’ятайте, що жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти.

 З метою попередження поширення випадків торгівлі людьми та активізації на місцевому рівні інформаційної роботи про ризики потрапляння населення у ситуацію торгівлі людьми та можливості отримання допомоги постраждалими служба у справах дітей  та сім’ї Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації згідно Закону України «Про протидію торгівлі людьми»   надає інформацію про:

 Служби та центри, які надають послуги дітям та особам, які постраждали від торгівлі людьми на території обслуговування.

з/п

Назва установи, закладу, служби та організації

Керівник

Адреса, контактний телефон,

e-mail

Вид послуг

 

1

Переяслав-Хмельницький ВП ГУ НП в Київській області

Дьомін

Максим

Сергійович

м. Переяслав-Хмельницький вул.Магдебурського права, 25-А

51559

102

Приймає,

розглядає заяви та повідомлення щодо випадків торгівлі людьми, здійснює оперативні та слідчі дії відповідно до законодавства України

2

Служба у справах дітей та сім’ї

Переяслав-Хмельницької РДА

 

Бутник

Світлана

Миколаївна

м. Перяслав-Хм.

вул.Богдана-Хм.

53 каб.№36

т. 50019

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

    Встановлює  статус особи яка постраждала від торгівлі людьми.

Здійснює заходи щодо захисту прав дитини

3

Районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Переяслав-Хмельницької РДА

 

Смаль

Елла

Анатоліївна

м.ПереяславХм.

вул. Гімназійна, 9-а

т.53663/58819

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Забезпечує надання особі необхідних послуг, зокрема юридичних, психологічних, сприяє отриманню соціальних виплат, працевлаштуванню тощо.

4

Київський обласний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

« Переяслав »            

Шевченко

Світлана

Михайлівна

с.Циблі

Переяслав-Хм.

район

вул. Шевченка,52а

тел. /факс

24148

Забезпечує надання дитині необхідних послуг, зокрема юридичних, психологічних,

медичних, медико-консультативних та інше.