"Урядова гаряча лінія"

День молитви за сиріт

День молитви за сиріт – це день, у який віруючі люди по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях. День молитви відбувається щорічно, у листопаді місяці.
З нагоди Всеукраїнського дня молитви за сиріт 11 листопада 2016 року в районній державній адміністрації відбулася зустріч з дітьми-сиротами, які проживають в районі. Учасників заходу привітала заступник голови районної державної адміністрації Любов Онопрієнко. Звертаючись до присутніх дітей, вона сказала: «Кожна дитина є дорогоцінною і має право на захист, повноцінний розвиток та виховання у люблячій сім’ї. Ми робимо все для того, щоб ніхто та ніколи не казав, що життєві невдачі у вас через те, що ви сироти».
У цей день діти зустрілися з священником Української православної церкви Київського патріархату, який провів спільну молитву за спасіння  і Божий захист кожної дитини-сироти.

13 листопада 2016 року вихованці Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав» взяли участь у недільному служінні з нагоди Дня молитви за сиріт.
Цього дня у кожному храмі звучали слова: «Наші молитви про Божу ласку до знедолених дітей і їхніх сімей є надзвичайно важливими, особливо в такі нелегкі для нашої країни часи. Дорогі браття і сестри! Молімося і віримо, що Бог зможе вирішити проблему сирітства і Україна стане країною без сиріт».