"Урядова гаряча лінія"

Жителькам Переяслав-Хмельницького району присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

06 червня 2017 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін та голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда вручили посвідчення та нагрудні знаки матерям-героїням.
За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, нагороджені почесними відзнаками багатодітні матері-героїні Переяслав-Хмельницького району: Щиголь Надія Степанівна (с.Хоцьки), Москальова Людмила Олексіївна ( с.Лецьки), Москальова Світлана Миколаївна (с.Лецьки).
Керівники району подякували матерям-героїням за материнську самовідданість, наполегливість і клопітку працю та любов, які вони вкладають у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров’я, часу та недоспаних ночей. Щиро побажали жінкам і їхнім родинам міцного здоров’я, сімейного щастя, душевного тепла та Божого Благословення.