У Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

2 жовтня 2017 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної адміністрації під головуванням заступника голови Любові Онопрієнко відбулося засідання дорадчогооргану з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. У заході взяли участь: заступник начальника Переяслав-Хмельницького управління соціального захисту населення адміністрації Світлана Осіпова, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Світлана Бутник, головний лікар КЗ «Переяслав-Хмельницький ЦПМСД» Наталія Царенок, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Світлана Шевченко.
На засіданні розглянуто питання двох молодих сімей, що потребують надання соціальних послуг з метою попередження соціального сирітства та формування відповідального ставлення до батьківства. Прийнято рішення одну молоду маму влаштувати на тимчасове проживання в Переяслав-Хмельницький районний соціальний гуртожиток. Ще одній молодій сім'ї, в якій виховується дитина до року, вирішили продовжити термін проживання в Переяслав-Хмельницькому районному соціальному гуртожитку до кінця опалювального періоду.