Комісія з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати–героїня»

22 листопада заступник голови районної державної адміністрації Любов Онопрієнко провела засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати–героїня». Комісія розглянула клопотання виконавчого комітету Циблівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району щодо присвоєння почесного звання «Мати–героїня», жительці села  Сафаровій Людмилі Василівні та виконавчого комітету Єрківецької сільської ради Переяслав-Хмельницького району щодо присвоєння почесного звання «Мати–героїня», жительці села  Кондратенко Ірині Василівні.
Сафарова Людмила Василівна народила та виховує семеро дітей, Кондратенко Ірина Василівна народила та виховує п’ятеро дітей. Матері свою увагу, материнську любов і тепло віддають дітям, створили сприятливі умови для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Члени комісії визнали, що надані кандидатури на присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» відповідають вимогам чинного законодавства та ухвалили передати пакети документів до Київської обласної державної адміністрації.