Прийом громадян з питань оздоровлення дітей

Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже для них це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств. Для батьків літо – це можливість оздоровити дитину та відновити її сили перед новим навчальним роком. Саме тому організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей є одним із пріоритетних завдань служби у справах дітей та сім’ї  Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
Начальником служби у справах дітей та сім’ї Світланою Бутник постійно проводиться прийом громадян з питань оздоровлення дітей.
Цьогорічна літня оздоровча кампанія стартувала з 1 червня і триває.
Батьки, які бажають оздоровити дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, визначених Законом України «Про оздоровлення  та відпочинок дітей» можуть звернутися до служби у справах дітей та сім’ї Переяслав-Хмельницької  районної державної адміністрації Київської області.