Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Проведені профілактичні рейди «Діти вулиці»

11 липня 2018 року згідно плану роботи служби у справах дітей та сім’ї працівниками служби та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено профілактичні рейди «Діти вулиці».   
Дані заходи відбувалися на виконання районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2017-2020 р. та з метою  перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя.
В ході проведення рейдів перевірено умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах с.Улянівка, с .Шевченкове Переяслав-Хмельницького району Київської області.
Так, в результаті надання необхідної допомоги, консультацій батькам та проведеної роботи, направлено дітей на відпочинок.
«Підсумовуючи здійсненні заходи ми бачимо, що є проблеми, але поруч з цим – шукаємо шляхи їх вирішення та подолання. Саме тому, ми і надалі здійснюватимемо профілактичні рейди «Діти вулиці» задля того, щоб якомога більше сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах потрапили в поле нашого зору» - зазначила начальник служби у справах дітей та сім’ї  РДА Світлана Бутник.