"Урядова гаряча лінія"

До уваги громадян! Внесено зміни в контактні дані Регіонального сервісного центру МВС в Київській області

Регіональний сервісний центр МВС в Київській області повідомляє про те, що отримання консультацій, надання пропозицій про поліпшення діяльності, викриття недоліків в роботі чи оскарження дій працівників територіальних сервісних центрів МВС Київщини, приймаються за зміненим номером телефону для довідок: (044) 275 33 99 та за мобільним номером телефону: 068 940 80 40. Також свої звернення надсилайте на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на поштову адресу: 03048, м. Київ, вул. Федора Ернста, 3.

Просимо вас в електронних зверненнях зазначати своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викладати суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Також в зверненні вказуйте електронну адресу або відомості про інші засоби зв’язку, на яку вам буде надіслано відповідь.

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Київській області