Сервісні центри МВС презентували одразу 10 оновлених центрів

Цього тижня було презентовано одразу 10 оновлених сервісних центрів МВС у невеличких містах країни, що за останній час перетворилися на відкриті опен-спейси.

Відтепер послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, а також отримання довідки про несудимість можна отримати у Рахові Закарпатської області, Ніжині – Чернігівської області, Гадячі – Полтавської області, Самборі – Львівської області, Коростені, Радомишлі – містах Житомирської області та ще в чотирьох містах Тернопільської області. Усі центри мали поступові етапи оновлення за сприяння міських рад та приватних партнерів.

“Створення комфортних умов для відвідувачів — одне з ключових завдань реформування сервісних центрів МВС, орієнтованих на якісне обслуговування громадян.  Цьому сприяють спрощення механізмів надання послуг, оперативність,клієнтоорієнтованість персоналу та передбачені додаткові зручності – дитячі куточки, бук кросинг-полиці, сучасні інформаційні системи” – зазначив в.о. першого заступника начальника Головного сервісного центру МВС Олекандр Князюк.

Адреси центрів:

-         м. Рахів, Закарпатської обл., вул. Шевченка, 202;

-         м. Підгайці, Тернопільської обл., вул.Замкова, 18;

-         м. Кременець, Тернопільської обл., вул. Шевченка, 67;

-         м. Теребовля, Тернопільської обл., вул. Січ. Стрільців, 64-А;

-         м. Чортків, Тернопільської обл., вул. Копичинецька, 128;

-         м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Московська, 78а;

-         м. Гадяч, Полтавської обл., вул. Героїв Майдану, 75-В;

-         м. Самбір, Львівська обл., вул. Східна, 216;

-         м. Коростень, Житомирська обл., вул. С. Кемського, 3;

-         м. Радомишиль, Житомирська обл., вул. ОтаманаМордалевича, 33.

Наразі сервісні центри МВС активно працюють над розширенням он-лайн сервісів для громадян, що мають оптимізувати та перевести структуру на новий етап роботи.

Із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044)-290-19-88. Також консультації здійснюються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання можназ найти на сайтіhsc.gov.ua