Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини! 

Здійснено виїзд в сім'ї, що опинились у складних життєвих обставинах

6 вересня 2019 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Іриною Пурденко  та Ларисою Бобровник спільно з інспектором ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП  в Київській області Іваном Костюком за участю голови Пристрімської сільської ради Івана Бобровника здійснено виїзд в сім'ї, що опинились у складних життєвих обставинах.

Під час виїздів було охоплено 4 сім'ї  та здійснено оцінку потреб дітей та сімей. Перевірено умови проживання, забезпечення харчування дітей та належного догляду, підготовки до нового навчального року. Батькам надано рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм в будинку, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади, профілактики вживання алкогольних напоїв. В одній сім'ї перевірено цільове використання коштів при народженні дитини.

Також, було відвідано багатодітну родину, що мешкає у селі Вовчків та отримує соціальні послуги. Мамі надано консультацію щодо оформлення державних соціальних допомог.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Здійснено плановий виїзд у патронатну родину

30 серпня 2019 року працівниками Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Еллою Смаль та Іриною Пурденко спільно із головним спеціалістом Служби у справах дітей та сім'ї Галиною Овсієнко за сприянням голови сільської ради села Гланишів Світлани Кондратенко здійснено плановий виїзд у патронатну родину.

Під час виїзду перевірено умови проживання, харчування, належного догляду та підготовки до нового навчального року. Патронатному вихователю надано рекомендації щодо виховання та розвитку дітей, влаштування школярів в навчальні заклади, складання планів функціонування на поточний  період.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного
центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

   

Діти Переяслав-Хмельницького району отримали набори канцелярських товарів до нового навчального року

Традиційно перед початком нового навчального року Переяслав-Хмельницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надає дітям шкільного віку канцелярські товари.

Тож, фахівцями центру було  підготовлено понад дев’яносто наборів канцелярських товарів для дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах на суму дев’ять тисяч гривень. Кошти на придбання канцелярського приладдя були виділені із районної соціальної Програми «Добробут» на 2018-2022 роки.

Школярі із вісімнадцяти сіл Переяслав-Хмельницького району отримали зошити, ручки, олівці, альбоми для малювання, кольоровий папір, фарби, пластилін, клей.

Бажаємо батькам сил і терпіння на весь навчальний рік, а дітям -  ґрунтовних знань, цікавих уроків, легких контрольних та вірних друзів.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного
центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Виїзд в сім'ї, що опинились у складних життєвих обставинах

8 серпня 2019 року провідними фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катериною Кондратенко  та Ларисою Бобровник спільно із головним спеціалістом Служби у справах дітей та сім'ї Галиною Овсієнко за сприянням виконуючої обов’язки старости села Хоцьки Валентини Дмитренко здійснено виїзд в сім'ї, що опинились у складних життєвих обставинах.

Під час виїзду було охоплено 3 сім'ї  та здійснено оцінку потреб дітей та сімей. Перевірено умови проживання, забезпечення харчування дітей та належного догляду, підготовки до нового навчального року. Батькам надано рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм в будинку, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади, профілактики вживання алкогольних напоїв.

 

Засідання дорадчого органу

06 серпня 2019 року під головуванням заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. У заході взяли участь: начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Світлана Бутник, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Аліна Бояр, начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Ірина Пурденко, провідний фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ Лариса Бобровник, секретар Лецьківської сільської ради Людмила Сердюк, інспектор ювенальної превенції Іван Костюк.

На засіданні були розглянуті питання 2 сімей, що потребують надання соціальних послуг з метою попередження соціального сирітства, формування відповідального ставлення до батьківства, формування сімейного бюджету та розподілу коштів. Прийнято рішення: одній сім'ї завершити соціальний супровід у зв'язку з подоланням складних життєвих обставин, одній сім'ї сприяти у пошуку найманого житла, заощадженні та раціональному використанні власних коштів.

  

 

 

 

Проведено семінар

03.07.2019 року  в приміщенні Переяслав-Хмельницького МРВ з питань пробації  начальником та головним спеціалістом відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Задорожнім  та Олексієм Кучеренком  спільно з начальником Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу Василем Паламарчуком, представниками Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: начальником із соціальної роботи Іриною Пурденко, провідними фахівцями із соціальної роботи Катериною Кондратенко та Ларисою Бобровник, волонтером та викладачем кафедри психології ДПУ імені Григорія Сковороди Людмилою Хаметовою, провели семінар-лекцію для підоблікових осіб відділу пробації, на тему “Оформлення нових та відновлення втрачених/викрадених документів, що посвідчуюють особу”. В рамках даного заходу присутні отримали інформацію щодо процедури отримання паспорту, свідоцтва про народження та інших документів за якими можливо встановити особу, а також підстав та порядку відновлення зазначених втрачених/викрадених документів.

Окрім цього, учасників заходу ознайомлено із Всеукраїнським правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», надано інформацію про систему безоплатної правової допомоги та про можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги в  Переяслав-Хмельницькому бюро правової допомоги. Також поширено інформаційні буклети “Я МАЮ ПРАВО!”, та буклети безоплатної правової допомоги.

  

 

На Переяславщині відзначили День батька

13 червня 2019 року в  Переяслав-Хмельницькому районному будинку культури відбулися заходи з нагоди святкування Дня батька.

Організували це родинне свято служба у справах дітей та сім’ї, відділ культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації спільно з Переяслав-Хмельницьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Переяслав-Хмельницьким міжрайонним центром зайнятості, Переяслав-Хмельницьким ліцеєм-інтернатом «Патріот».

Під час заходу відзначено 4 татусів, які беруть активну участь у суспільному житті: Сергій Скляренко, Петро Савицький, Валерій  Кириченко та Євгеній Дудко. Вони прийняли до своїх родин дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Привітали нагороджених заступник голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко, заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Світлана Бутник та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Елла Смаль.

Провідний фахівець міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Мороз надала старшокласникам інформацію про Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка допоможе підліткам оцінити власні здібності, інтереси, можливості, та усвідомлено обрати майбутню професію.

Психологи ліцею-інтернату «Патріот» Наталія Павленко та Тетяна Карпушенко разом з прийомними сім'ями виконали вправи «Мій світ», «Лінія», «Знайомство з манкою», «Крапки» з метою розвитку особистісного потенціалу, підвищення самооцінки, самореалізації, формування довіри до оточуючих.

Святкового настрою додав концерт за участю талановитих виконавців районного будинку культури та виступів прийомних дітей.

Інф. служби у справах дітей та сімї РДА

 


      


  


Попередження правопорушень

11 червня 2019 року в приміщенні Переяслав-Хмельницького відділу поліції за участю директора Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елли Смаль, начальника відділу соціальної роботи Ірини Пурденко, старшого інспектора ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області Олександра Кірякова в присутності прийомного батька відбулася профілактична бесіда з дитиною, що проживає в прийомній родині. Під час зустрічі розглянуті питання щодо попередження проявів асоціальної поведінки, правопорушень в підлітковому віці, навчання та виховання дитини.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді