Проведено супервізію з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

20 листопада 2019 року за ініціативи виконуючої обов’язки голови села Світанок Наталії Горб директором Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Еллою Смаль,  спеціалістами Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Іриною Пурденко та Катериною Кондратенко спільно з начальником Служби у справах дітей та сім'ї Світланою Бутник проведено супервізію з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

В ході засідання було розглянуто ситуації, що склалися в 4 сім'ях та здійснено оцінку потреб дітей та сімей. Обговорено умови проживання, забезпечення дітей повноцінним харчуванням та одягом відповідно сезону.   Проаналізовано стан відвідування навчально-виховних закладів. Батькам надано рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм в помешканнях, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади, профілактики вживання алкогольних напоїв.

Також, здійснено виїзд в село Хоцьки по питанню 1 сім'ї, діти з якої перебувають в реабілітаційному центрі. Перевірено умови проживання та здійснено оцінку щодо  можливості повернення дітей додому.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді