Відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах

21 листопада 2019 року під головуванням заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

У заході взяли участь: начальник служби у справах дітей та сімей Світлана Бутник, виконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту населення Світлана Осіпова,  директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Ірина Пурденко, провідний фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ Лариса Бобровник та соціальний педагог  районного соціального гуртожитку Оксана Красножон.

На засіданні було розглянуто питання сім'ї, яка проживала у районному соціальному гуртожитку у зв’язку із складними життєвими обставинами.

За період перебування у гуртожитку родина отримала комплекс соціальних послуг, спрямованих на запобігання сімейному неблагополуччю та  потрапляння дітей до інтернатних закладів. Батькам надані психологічні послуги щодо підвищення самооцінки, розвитку емоційного контакту з дітьми, формування здорового способу життя та консультації з питань працевлаштування.

Проаналізувавши роботу структурних підрозділів, що були задіяні в процесі здійснення реабілітації  було прийнято рішення про припинення проживання родини у районному соціальному гуртожитку. З метою подальшого контролю дана родина взята на облік Переяслав-Хмельницьким РЦСССДМ.

Інф. районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді