Відбувся захід «Світ відкритий для тебе»

До міжнародного Дня людей з інвалідністю 2 грудня 2019 року в приміщенні ресторану «Гостинний двір Покровський» м. Переяслав  відбувся захід «Світ відкритий для тебе».

Організаторами заходу є громадська організація «Київська обласна організація громадської організації «Всеукраїнська організація союз осіб з інвалідністю України», КУ КОР «Київський обласний інформаційно-ресурсний методичний центр «Родина».

Мета заходу – посилити  увагу суспільства до проблем осіб з інвалідністю (в тому числі з числа національних меншин), захисту їх прав, благополуччя,  переваг які отримують від осіб з інвалідністю в політичному, соціальному, економічному  та культурному житті. Привернути увагу до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя.

На заході були присутні: голова ГО «Всеукраїнська організація Громадської організації «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» Любов Онопрієнко, керівник КЗ КОР «Київський обласний інформаційно-ресурсний методичний центр «Родина» Ангеліна Жуковська, директор Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красова, директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, ромський медіатор ГО «Чіріклі» Валентина Золотаренко та особи з інвалідністю.

Під час зустрічі були розкриті питання основних потреб людей з особливими потребами: отримання путівок, працевлаштування, навчання і т.п.

Для присутніх були продемонстровані мотивуючі відеоролики про життя людей з особливими потребами, які живуть у нашому місті та районі.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді