Рейд у сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах

10 грудня 2019 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з дільничним офіцером поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП  у Київській області старшим лейтенантом поліції Ярославом Якименко  та фельдшером Циблівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Юрієм Ступаковим здійснено виїзд у сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час рейду було охоплено 3 сім'ї. Перевірено умови проживання, забезпечення харчування дітей та належного догляду, підготовки до опалювального сезону. Батькам надано рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм у будинку, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади, профілактики вживання алкогольних напоїв.

Перевірено цільове використання коштів при народженні дитини у трьох родинах.

Також проведено роботу з вагітною мешканкою села Циблі та надано соціальні послуги щодо медичного обстеження та взяття на облік у жіночій консультації,  оформлення державних соціальних допомог, формування відповідального ставлення до материнства.

Інф. Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді