ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗД У СІМ'Ї ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

20 липня 2020 року фахівцями Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзд у сім'ї Переяслав-Хмельницького  району, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час візиту було охоплено 3 сім'ї. Перевірено умови проживання, забезпечення харчування дітей та належного догляду. Батькам надано рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм у будинку, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади, профілактики вживання алкогольних напоїв.

Також одній родині, де виховується п’ятеро дітей, надані ліжка, дитячий одяг, іграшки та постільна білизна. Батьки отримали  соціальні послуги щодо медичного обстеження,  оформлення державних соціальних допомог, формування відповідального ставлення до материнства.

Гуманітарна допомога родинам передана від небайдужих жителів міста Переяслава.