ВИЇЗД В СІМ'Ї РАЙОНУ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

23 липня 2020 року директор Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, заступник директора  Ірина Пурденко та провідний фахівець із соціальної роботи Катерина Кондратенко здійснили виїзд в сім'ї району, що отримують соціальні послуги.
Під час виїзду проведено супервізію з прийомною сім'єю Сугак щодо адаптації прийомного сина, налагодження емоційного мікроклімату між членами родини, підтримки стосунків з біологічними родичами вихованців. Надано методичні рекомендації  з питань формування та розвитку навичок спілкування, ігрової та навчальної діяльності дитини.

Також відвідано 6 родин, що проживають у селах Дем'янці, Вовчків, Пристроми та перебувають у складних життєвих обставинах. Батькам надано консультації щодо оформлення соціальних виплат, поради по розвитку новонародженої дитини, формування позитивних стосунків в багатодітних родинах, соціально-медичної реабілітації дитини, працевлаштування батьків, проведення косметичних ремонтів в помешканнях.

Інформація Переяслав-Хмельницького районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді