ВІДВІДУВАННЯ СІМЕЙ, ЩО ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

30 липня 2020 року провідні фахівці із соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катерина Кондратенко, Марина Пурденко та Лариса Бобровник здійснили виїзд в сім'ї району, що потребують соціальної підтримки.

Під час виїзду було охоплено 6 сімей із Малої Каратулі, Великої Каратулі, Помоклів, Строкови.

Перевірено умови проживання та виховання дітей. Батькам надано рекомендації щодо формування відповідального ставлення до батьківства попередження вживання алкогольних напоїв, виховання дітей в багатодітних сім'ях, дотримання санітарно-гігієнічних умов в помешканнях. Також,  старшокласників поінформовано про особливості вступної кампанії у 2020 році.

Інформація Переяслав-Хмельницького районного
центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді