"Урядова гаряча лінія"

Відбувся семінар-навчання «Ведення випадку й оцінка потреб дитини та її сім’ї»

15 січня 2016 року в приміщенні районного Будинку культури Переяслав-Хмельницький районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено семінар-навчання «Ведення випадку й оцінка потреб дитини та її сім’ї».

В заході прийняли участь представники служби у справах дітей та сім’ї, відділу освіти та управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації, Переяслав-Хмельницької ЦРЛ, а також голови та секретарі сільських рад району.

Основна мета семінару – підвищення професійної компетентності спеціалістів та представників громади, що працюють в інтересах дітей та вдосконалення механізму взаємодії суб’єктів, що надають соціальні послуги.

Для проведення семінару-навчання була запрошена завідуюча сектором організаційно - правової та кадрової роботи Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Лук’янець Людмила Петрівна. Дякуючи особистому практичному досвіду роботи з сім’ями, Людмила Петрівна, як досвідчений тренер, вдало побудувала структуру заходу та налагодила ефективну роботу представників різних суб’єктів соціальної роботи.

Учасники заходу відпрацювали механізм вирішення проблем та шляхи дієвої співпраці.