"Урядова гаряча лінія"

На Переяславщині для дітей з обмеженими функціональними можливостями провели майстер-класи з розвитку творчих здібностей

3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими функціональними можливостями, мета якого – привернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя.
На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм - взірець для інших. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам.

В Переяслав-Хмельницькому районі особливу увагу приділяють дітям з обмеженими функціональними можливостями.
Саме для них 2 грудня 2016 року Переяслав-Хмельницький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з районною службою у справах дітей та сім'ї, районним будинком дитячої та юнацької творчості організували та провели майстер-класи з розвитку творчих здібностей.
Важливою частиною зустрічі став тренінг для батьків «Інклюзивне навчання», який провела завідуюча психолого-медикопедагогічної  консультації Ірина Бідюк.

У заході взяли участь більше 70-ти осіб. Привітати особливих діток та їх батьків завітали перший заступник Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Бобровник та заступник з гуманітарних питань Любов Онопрієнко.
Після завершення майстер-класів з виробами, виготовленими власноруч, всі учасники пригостились гарячим чаєм з печивом та цукерками.
По закінченню дійства діти отримали солодкі подарунки від народного депутата України Сергія Міщенка.