"Урядова гаряча лінія"

Засідання дорадчого органу

28 грудня 2016 року під керівництвом заступника голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Любові Онопрієнко відбулося засідання дорадчого органу з питань координаційної діяльності суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. В засіданні взяли участь представники: Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації та Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку.

В процесі засідання розглянуто питання про ситуації, що склалися у семи сім’ях жителів району. Три сім’ї виведені з-під соціального супроводу з досягненням позитивного результату, одна сім’я взята під соціальний супровід, з рештою вирішено продовжити роботу.