"Урядова гаряча лінія"

На базі Переяслав-Хмельницького ДВНЗ відбулося засідання круглого столу

27 квітня 2017 року на базі Переяслав-Хмельницького ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбулося засідання круглого столу на тему: «Сучасні напрями та проблеми соціальної роботи». Мета даного заходу – обговорення сучасних тенденцій, проблематики та перспектив соціальної роботи в Україні.

В засіданні круглого столу взяли участь працівники Переяслав-Хмельницького районного та міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, начальник Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу (з питань пробації) Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, деканат та студенти факультету педагогіки і психології університету. В ході круглого столу були розглянуті питання нормативно-правової бази щодо соціальної роботи в Україні, пріоритетних напрямів діяльності центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, специфіки роботи в районі та місті, проблеми реформування соціальної сфери, практичного досвіду міськрайонного відділу з питань пробації. Важливим аспектом засідання стало живе обговорення реальних життєвих ситуацій сімей, що подолали складні життєві обставини завдяки отримання комплексної соціальної, педагогічної, психологічної та правової допомоги.