"Урядова гаряча лінія"

ШКОЛЯРІ З ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІДВІДАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР «АРТЕК»

В рамках наймаштабнішої щорічної Всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання та благоустрою зелених зон, а також місць громадського відпочинку «Зробимо Україну чистою разом!» відбувся конкурс відеопроектів серед учнівської молоді Переяслав-Хмельницького району.
Нагородою для школярів-учасників акції стала одноденна поїздка до міжнародного дитячого центру “Артек”, що розташований у Пущій Водиці.
5 травня 2017 року переможці конкурсу, учні Циблівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дівичківської НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» та ДНЗ «Студениківської ЗОШ І-ІІІ ст.») відвідали даний заклад.
Фінансувала цю поїздку Міжнародна програма Зеленого Хреста SocMed за підтримки Переяслав-Хмельницького районного відділу освіти, Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Зустріла гостей та провела ознайомчу екскурсію директор інноваційного освітнього центру МДЦ «Артек». Під час розмови вона наголосила, що «Артек» - це унікальний всеукраїнський і міжнародний проект, побудований на скаутській системі особистісного розвитку дітей та юнацтва.
Далі присутні були ознайомлені із програмами та фестивалями, які відбуваються в таборі, основними завданнями та напрямками виховання. Як повідомила методист закладу, діяльність центру спрямована на виховання у підростаючого покоління поваги до історії рідного краю, відповідального ставлення до рідної землі, прагнення її процвітання і спроможності розбудовувати українську державу, примножувати її мистецький та інтелектуальний потенціал.
Під час відпочинку діти відвідують інноваційний освітній центр, який в себе вміщає творчі та наукові студії, відкриті студії на природі, дослідницькі лабораторії. Особливо зацікавило учнів проведення дослідів у лабораторіях.
Значну увагу в закладі приділяють розвитку талантів та творчих здібностей дітей. На території розміщені гуртки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, вокальні та танцювальні студії, літературний клуб, DJ-клуб, фото-гурток, медіф-клуб.
Заняття на спортивних майданчиках, гімнастичних та тренажерних залах, участь у різноманітних спортивних змаганнях, туристичних походах, плаванні у басейні та озері забезпечує оздоровлення та гартування тіла підростаючого покоління.
Також значну увагу приділяють патріотичному вихованню молоді. Тому, розроблений і прийнятий Універсал єдності Артеківців. Відбуваються зустрічі з видатними постатями сучасності, екскурсії історичними місцями. Під час екскурсії діти відвідали басейн де вдосталь накупалися.
Тож, задоволені поїздкою, юні активісти почали планувати провести літні канікули саме в «Артеку».