"Урядова гаряча лінія"

«Патронат – «швидка допомога для родини»

З нагоди святкування Дня Європи 12 травня 2017 року вдруге на Переяславщині відбулася робоча зустріч з питання патронатного виховання  в рамках проекту «Сімейний патронат: запровадження кращих практик альтернативного догляду дітей, які тимчасово залишились без батьківського піклування, що реалізується Партнерством «Кожній дитині» при підтримці Всесвітнього дитячого фонду (World Childhood Founddation).
В заході прийняли участь: Лариса Стрига – менеджер проектів МБО
 «Партнерство «Кожній дитині», Любов Онопрієнко – заступник голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації, Світлана Бутник – начальник служби у справах  дітей та сім’ї Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації, колектив  Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Лідія Прокопчук та Інна Шость - спеціалісти відділу призначення державних допомог Переяслав-Хмельницького управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації та патронатна сім’я Дудко.
Під час зібрання розкривались завдання послуг патронату як складової системи захисту дітей та підтримки вразливих сімей з дітьми; питання законодавчого та нормативно-правового підґрунтя даної послуги. Послуги патронату та процедури прийняття рішень в інтересах кожної влаштованої дитини. Спеціалісти управління соціального  захисту отримали інформацію щодо  нарахування та виплати субверції на патронатні сім’ї.
Якщо ви бажаєте допомогти дітям, що потрапили у складні життєві обставини та стати патронатними вихователями звертайтеся до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за адресою:
вул. Шевченка, 3, м. Переяслав-Хмельницький,
тел.: (04567)5-88-19