"Урядова гаряча лінія"

21 вересня 2017 року за головуванням заступника голови адміністрації Любові Онопрієнко проведено нараду на тему: «Послуга патронату в системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми в громаді».  Участь в нараді взяли служба у справах дітей та сім’ї, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, представник проекту МБО «Партнерство «Кожній дитині», центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, патронатна родина.
На нараді були розглянуті питання щодо продовження надання послуги патронату та тимчасове влаштованим під патронат дітей, виплати соціальної допомоги: яким він має бути, його роль, права, обов’язки, формат роботи в процесі надання послуг дитині і її сім’ї та обговорення категорій дітей, які можуть потребувати тимчасового влаштування під патронат.