"Урядова гаряча лінія"

Відбувся тренінг: «Послуга сімейного патронату: пошук та первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі»

17-18 жовтня 2017 року за ініціативи Київського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та МБО «Партнерство «Кожній дитині в Україні» в м. Баришівка відбувся тренінг «Послуга сімейного патронату: пошук та первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі».

До участі у тренінгу були запрошені представники центрів соціальних служб та служб у справах дітей та сім'ї. Переяслав-Хмельницький район представляли: начальник служби у справах дітей та сім'ї Світлана Бутник та директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль.

Тренінг проводили Наталія Боровко – залучений тренер МБО «Партнерство «Кожній дитині в Україні» та Ольга Павлова – психолог Київського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Під час тренінгу були надані методичні рекомендації щодо пошуку та відбору кандидатів у патронатні вихователі. Детально опрацьовані питання інформування громадськості про послуги патронату та пошук кандидатів у патронатні вихователі, проведення інформаційно-рекламних кампаній, інформування та консультування осіб, які зацікавилися послугою патронату та виявили бажання стати патронатними вихователями. Психологічні аспекти співбесіди із кандидатами у патронатні вихователі, відвідування сім'ї та складання акту обстеження, здійснення оцінки потреб дитини та сім'ї.