"Урядова гаряча лінія"

Внутрішньо-переміщені особи. Адаптація, потреби та ресурси

27 жовтня 2017 р. в рамках реалізації п.1.13 обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28.11.2013р.
№ 725-35-VI (зі змінами), з метою підвищення кваліфікації спеціалістів по роботі з внутрішньо-переміщеними особами, за сприяння Міністерства соціальної політики України відбувся комплексний обласний захід «Внутрішньо-переміщені особи. Адаптація, потреби та ресурси».
 Круглий стіл з елементами тренінгу відбувся у приміщенні Київської обласної бібліотеки. До участі були запрошені представники центрів соціальних служб та служб у справах дітей та сім'ї. Від Переяслав-Хмельницької РДА були делеговані начальник служби у справах дітей та сім'ї Світлана Бутник та директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль.
Захід відкрила Олександра Маругова – радник Міністерства Соціальної політики з питань ВПО в м. Києві та Київській області. Під час виступу детально зупинилася  на реалізації завдань Програми «Радник з питань внутрішньо переміщених осіб».
 В рамках проведення круглого столу були обговорені юридичні аспекти у роботі з ВПО та ефективної співпраці з Управлінням соціального захисту населення. Юридичні консультації були надані Дмитром Коростильовим – радником  Міністерства Соціальної політики з питань ВПО національного рівня.
Представники Благодійного фонду «Карітас» м. Київ презентували «Організацію дитячого простору» та роботу з дітьми ВПО.
По завершенню учасникам заходу була презентована соціальна гра «Переселенська блуканина», яка входить до Програми «Радник з питань ВПО». Кожному учаснику тренінгу така настільна гра була надана у подарунок.