Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Патронатна сім’я: держава наймає на роботу батьків

12 грудня 2017 року в приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар «Розвиток в Переяслав-Хмельницькому районі послуги патронату як складової системи захисту дітей та підтримки вразливих сімей з дітьми».
Мета семінару: інформування громадськості про послуги з патронату та пошук кандидатів у патронатні вихователі; сформувати в учасників розуміння суті і змісту послуги патронату над дітьми та підготувати представників громад до її поширення в Переяслав-Хмельницькому районі.
У заході прийняли участь – директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Елла Смаль, заступник директора Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості Любов Томченко та безробітні мешканці Переяслав-Хмельницького району.
Учасникам семінару презентували суть та завдання послуги патронату, алгоритм надання послуг патронату та процедури прийняття рішень в найкращих інтересах кожної влаштованої дитини.
По закінченню семінару всі присутні отримали інформаційні буклети.
 
Якщо ви бажаєте допомогти дітям, що потрапили у складні життєві обставини та стати патронатними вихователями звертайтеся до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за адресою:
 
вул. Шевченка, 3,
м. Переяслав-Хмельницький,
тел.: (04567) 5-88-19
 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.