Зустріч групи взаємопідтримки прийомних сімей Переяслав-Хмельницького району

21 грудня 2017 року відбулася зустріч групи взаємопідтримки прийомних сімей Переяслав-Хмельницького району. В заході взяли участь 4 прийомних сім'ї, які виховують 7 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування а також патронатна родина з Гланишева, де проживає 3 діток.
Під час зустрічі були підбиті підсумки щодо ефективності функціонування прийомних родин за 2017 рік, проведено оцінки потреб дітей та складено плани на 2018 рік.
Також батьки-вихователі мали змогу поспілкуватись та обмінятись досвідом щодо виховання та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, адже у кожної дитини своя непроста історія, у прийомних батьків – свій шлях і єдине важливе бажання: виховати повноцінну гармонійну особистість.
Розважально-ігрову програму вирішили провести на льодовому катку, який розташований у ТРЦ «Dream Town» м. Київ.