Відбулися супервізії з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

13 лютого в приміщенні Вовчківської сільської ради та 16 лютого 2018 року на базі Великокаратульської сільської ради відбулися супервізії з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
У заходах взяли участь: сільські голови Тетяна Постолюк та Олександр Середній, начальник служби у справах дітей та сім'ї Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Світлана Бутник, директор та провідні фахівці із соціальної роботи Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, вчителі, медичні працівники, представники громад. На засіданнях були розглянуті питання двох сімей, які потребують оперативного вирішення проблемних ситуацій. Під час засідання батькам надані рекомендації щодо розвитку, виховання та медичного догляду дітей, формування відповідального ставлення до батьківства, профілактики вживання алкогольних напоїв.
За рішенням комісій одну сім'ю влаштовано на тимчасове проживання в Переяслав-Хмельницький районний соціальний гуртожиток. Трьом діткам рекомендовано пройти курс реабілітації в КОЦСПРД «Переяслав» з метою запобігання соціального сирітства.