Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Засідання дорадчого органу

26 березня 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної адміністрації під головуванням заступника голови Любові Онопрієнко відбулося засідання дорадчого органу з питань сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
У заході взяли участь: начальник Переяслав-Хмельницького управління соціального захисту населення Надія Ясинчук, головний спеціаліст ССДС Галина Овсієнко, заступник головного лікаря з дитинства та пологодопомоги Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Антоніна Бєлущенко, старший інспектор Переяслав-Хмельницького ВП Олександр Кіряков, директор Переяслав-Хмельницького РЦСССДМ Елла Смаль, фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ, директор Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку Світлана Шевченко.
 На засіданні було розглянуто питання 11 сімей, що потребують надання соціальних послуг з метою попередження соціального сирітства та формування відповідального ставлення до батьківства. Прийнято рішення одній сім'ї припинити проживання в Переяслав-Хмельницькому райсоцгуртожитку у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин. З іншими родинами продовжити соціальну роботу.